Hekato electronics

 
 
 

Home / Aktualności

Wartości biznesowych nie tworzy jedynie technologia - wszystko zaczyna się od ludzi. To właśnie ich wiedza, fachowość, doświadczenie oraz zaangażowanie decydują o sukcesie. Wierzymy, że podejście do technologii zorientowane na użytkownika tworzy produkty najwyższej jakości, w pełni funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu i serwisie.
 
 • 08-08-2016

  Największe wydarzenie branży pożarowej w Polsce za nami.

   

  Kongres Pożarnictwa to coroczna konferencja z 13 letnią już tradycją poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych celem której jest popularyzacja i podnoszenie świadomości pożarowej, wymiana wiedzy i doświadczeń podczas spotkań z praktykami z branży oraz gośćmi specjalnymi każdej z edycji.

  Kongres to wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży ale i wysoką frekwencją. Od kilku lat, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów i osobistości środowisk związanych z bezpieczeństwem pożarowym, świata nauki i prawodawstwa, specjalistów, projektantów i prewentystów żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pożarowego.

  Bieżąca edycja podobnie jak w latach ubiegłych oprócz bogatej merytoryki, technicznych i prawnych aspektów związanych z wymogami ochrony przeciwpożarowej i zapobiegania poważnym awariom i pożarom w programie posiada bogaty panel warsztatów pożarowych, pokazów skutków wybuchu i pożaru, ćwiczeń z obsługi gaśnicy w razie pożaru, wyposażenia dla jednostek straży pożarnych i ratownictwa medycznego. 

   
   

  « powrót