Hekato electronics

 
 
 

O nas About us

Kim jesteśmy
Spółka HEKATO electronics została założona jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie produkcji, kompletacji i dostawy komponentów elementów elektroniki najwyżej jakości.  Sami wielokrotnie stykaliśmy się z produktami w których widzieliśmy braki, niedoskonałości, "ujemną funkcjonalność". Dodając do tego brak fachowego wsparcia technicznego ze strony producentów czy personelu nie chcieliśmy być obojętni wobec takiego stanu rzeczy.  Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy grupę produktów,  które są nie tylko najwyższej jakości ale również posiadają optymalną funkcjonalność użytkową zarówno dla końcowego użytkownika jak i montera. Proces projektowania urządzeń oparliśmy na własnych doświadczeniach, zgromadzonych podczas długoletnich doświadczeń projektowo-montażowych oraz nie pozostając obojętnymi na sugestie i uwagi naszych partnerów. Stale pamiętamy o tym, że to Państwo właśnie jesteście naszymi klientami i to dla Was tworzymy nasze urządzenia.

Dokąd zmierzamy
Chcemy być liderem w obszarze systemów detekcji gazów. Chcemy budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami oparte o zasady fair play.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi
Naszym atutem jest stabilność, doświadczenie i innowacyjność. Od samego początku postawiliśmy na połączenie nauki z biznesem. Współpraca z Politechniką Wrocławską pozwala nam wdrażać innowacje technologiczne i procesowe. Własne doświadczenie w połączeniu z kapitałem naukowym renomowanej uczelni jest gwarantem dostawy rozwiązań z najwyższej półki.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować to skorzystaj z gotowego formularza na stronie KONTAKT lub zadzwoń.